Difference between revisions of "Charming Distraction - 1421614"
Jump to navigation
Jump to search
Line 1: | Line 1: | ||
<noinclude>[[Category:ItemTemplates]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:ItemTemplates]]</noinclude> | ||
{| cellpadding=5 style="border:1px solid #BBB" width=' | {| cellpadding=5 style="border:1px solid #BBB" width='200px'bgcolor="#F5F0E8" | ||
|- | |- | ||
|<span style="font-weight:bold;">Charming Distraction</span> <div style="float: right;font-weight:bold;color:#FFFFFF;">2 - 2</div> | |<span style="font-weight:bold;">Charming Distraction</span> <div style="float: right;font-weight:bold;color:#FFFFFF;">2 - 2</div> | ||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:DiploCardImage 01.png|200px]] | ||
|- | |- | ||
|<span style="font-weight:bold; | |<span style="font-weight:bold;">Cost</span> <div style="float: right;font-weight:bold;">1 - 1 - 1 - 1</div> | ||
|- | |- | ||
|< | |align="center" cellpadding=5 |<span style="font-weight:bold;">1 - 1 - 1 - 1</div> | ||
|- | |||
|align="center" |<span style="font-weight:bold;">1 - 1 - 1 - 1</div> | |||
|- | |||
|<div style="float: right;font-weight:bold;">10 - 12</div> | |||
|} | |} | ||